תחום משפטי

עולם הגבייה מתנהל בחלקו הגדול במערכת המשפטית. חברת ביצורית מחזיקה במחלקה משפטית מקצועית ביותר שמטפלת בכל הקשור לנושא.
אזרחים רבים מוצאים עצמם חסרי אונים אל מול מורכבותה של המערכת המשפטית. אנו בביצורית מבצעים את התהליך באופן יסודי ומקצועי מתחילתו ועד סופו, כך שביכולתכם לפנות ישירות לחברת ביצורית במקום לפנות לגורמים רבים ושונים ואנו נסייע לכם בכל שלבי התהליך.

במדינת חוק, לא ניתן לבצע גבייה ללא אסמכתאות משפטיות המקנות אישור לכך. תהליך הגבייה מושפע בכל שלביו מנושאים משפטיים שונים הדורשים התייחסות מקצועית.
חברת ביצורית חרטה על דגלה טיפול מלא ומקיף בכל הקשור לגבייה. המחלקה המשפטית של החברה מטפלת בכל הנדרש מהפקת צווים ואישורים, מענה על תביעות, תיאום מול משטרת ישראל ועוד.


פינוי דייר 

אחד הפחדים הגדולים ביותר של בעלי נכסים באשר הם הוא להיכנס לסכסוך עם הדיירים שלהם. למרות מה שנהוג לחשוב, לבעלי דירה אסור בשום פנים ואופן להפעיל דין-עצמי מטעמם. 
אסור לפנות את הדייר מהבית בכוח ואסור לפגוע בו בשום דרך. המשטרה לא מתערבת בסכסוכים בעלי אופי אזרחי ומלבד מימוש ערבויות האפיק היחידי שנשאר הוא האפיק המשפטי.
גם לאחר שהושגה הכרעה בבית המשפט, מתעורר צורך להוציא לפועל את הדין בצורה המהירה והנקייה ביותר שאפשר. כל יום שעובר, הוא יום שבו בעל הנכס מפסיד כסף על הנכס שברשותו.
כל תהליך הפינוי מטעם ביצורית מבוצע תחת מטרייה משפטית חזקה ביותר. אנו מכירים את כל המהלכים השונים שדיירים סרבנים מנסים בכדי לעכב את הוצאתו לפועל של גזר הדין ויודעים כיצד להתמודד איתם בצורה מחושבת ויעילה.

כינוס נכסים

במידה ואדם מסוים איבד את חזקתו בנכס מסוים, לרוב, השלב הבא הוא פנייה להליך לכינוס נכסים. הליך זה נועד בכדי להעביר כמה שיותר מהר את הנכס לידיים אחרות ולזכות את הבעלים החדשים בכסף נזיל תמורת הנכס.
בכדי שניתן יהיה להעביר את הנכס, יש לפנות את הדיירים הנוכחיים ולתפוס חזקה על הרכוש. חברת ביצורית פועלת בצמוד לכונס הנכסים ודואגת לשירותי פינוי, אחסנה ועוד.
פינוי נכס במצב כזה הופך לעיתים למורכב יותר מאשר פינוי דייר שנמצא בשכירות. במידה והנכס הינו מקור הפרנסה שלהם, הם לא ימהרו לוותר עליו.
במצב זה המהלכים השונים שבהם משתמשים בעליו לשעבר של הנכס הופכים למתוחכמים בהרבה.
גם במקרה זה, הניסיון והמקצועיות של המחלקה המשפטית בחברת ביצורית נכנס לפעולה ודואג לתהליכי פינוי ותפיסה יעילים ביותר.
פעילויות בתחום המשפטי של עולם הגבייה ורשת ניסיון רב וידע עמוק. המחלקה המשפטית של ביצורית מחזיקה באנשי המקצוע המקצועיים בתחום.