שירותים לרשויות - כל השירות לרשות

חברת ביצורית בע"מ נוסדה כספקית שירותים יעודיים, מגוונים ומלאים לרשויות ומוסדות.
סל שירותיה של ביצורית מציע לרשות מגוון דרכים, שיטות ואפשרויות לגביית חובות התושבים, סרבני תשלום מס, ומסייע לה לקדם את יעדיה ומטרותיה.
השירות המקצועי אותו מספקת ביצורית לקהל לקוחותיה, נקבע בהתאם לצורכי ולדרישות הרשות ומאפשר מתן שירות מיטבי, העונה לצרכיה ומקדם את מטרותיה. בידי הרשות נותרת האפשרות לבחור מבין מגוון השירותים המוצעים לה על ידי ביצורית. באם תבחר הרשות במכלול השירותים המוצעים לה, למעשה תקבל כיסוי מלא לכלל צורכי הרשות לרבות ניהול קשרי הרשות עם תושביה.
סל השירותים כולל: ניהול מחלקת הגבייה במחלקה, שירותי אכיפה מבצעית ושירותי אכיפה מנהלית.
התאמה זו בין שירותי ביצורית לצורכי הרשות מסייע הן לרשות והן לביצורית. מחד, ביכולתה של ביצורית לתת לרשות שירות מיטבי ויעיל העונה לצרכיה ומקדם את מטרותיה, מאידך, הרשות מקבלת בדיוק את שהיא צריכה- דבר המייעל את תהליכי הגבייה המבוצעים בה ומקדם את יעדי הגבייה השנתיים שהוצבו לה.
מטרותיה של ביצורית במתן השירות בדרך זו הוא ייעול השירות לתושב, שיפור בהכנסות הרשות ממיסים, שיפור ויצירת תזרים מזומנים משמעותי לרשות ומימוש הכנסות שאבדו לרשות. כל אלו בזכות הובלה לתוצאות גביה מהירות ואפקטיביות, תוך עמידה ביעדים שנקבעו ע"י הרשות.
על מנת לעמוד במטרותיה אלו מכשירה ביצורית את עובדיה החל משלב קליטתם לעבודה בחברה, תוך מתן ליווי מקצועי בהמשך דרכם.
עובדי החברה מנוסים, מקצועיים ומוסמכים לתת את השירות הייחודי אותו דורשת כל רשות.
לביצורית ניסיון רב שנים, תוך התחייבות לעמידה ביעדי הגבייה אשר נקבעו לרשות במשרד הפנים לרבות קבלת המענק המותנה. הגעת הרשות ליעדי הגבייה השנתיים שלה מאפשרת לה לשפר ולקדם את מתקני הרשות השונים, החל מסלילת כבישים וכלה באיסוף זבל, שיפור רמת החינוך ברשות וכו'.